Festival

V jakém jazyce bude festival?

Přednášejicí a většina účastníků budou z České republiky. Možná se objeví i někdo ze Slovenska, ale určitě se domluvíte. Není se čeho bát.

Kde budu moct zaparkovat?

Kolem místa festivalu je dostatek parkovišt. Ovšem může se stát, že budou plné. Doporučujeme podívat se na stránku města njfest.cz/misto-konani/ kde máte zaznačené nejbližší možné parkování.

Jaká je adresa konání?

Určitě nepřehlédnete velkou školní budovu. Adresa je Bohuslava Martinů 1994/4, 741 01 Nový Jičín.

Kdy festival začíná a kdy končí? - chybí

 

Budu mít v sálech přesně určené místo k sezení?

Ne. Místa nejsou rozdělena předem.

Vstupenky

Můžu si koupit vstupenku na místě?

Ano, můžete. Vstupenky budou k dispozici.

Kdy dostanu vstupenku?

Místo pro výdej vstupenek bude viditelně označeno a povedou k němu směrující ukazatele. Pokud byste akreditační místo přece jen nenašli, ochotně vám poradí naše hostesky.

Jak se prokážu u vstupu, když nemám vstupenku?

Bude nám stačit, když nám řeknete Vaše jméno a emailovou adresu pomocí které jste udělali registraci. Nemusíte sebou nic brát. Jen si to zapamatujte a potom nám řekněte. U vstupu dostanete registrační set ve kterém bude také vstupenka, kterou se prokážete kdykoliv během festivalu.

Dostanu se na festival bez vstupenky?

Ano dostanete. Spodní část s vystavovately bude otevřená pro úplně všechny a vstupné bude 20 Kč. Vstupenka je pro přístup do druhého patra, kde budou celé 2 dny přednášky. 1 vstupenka Vám zpřístupní veškeré přednášky a prostory festivalu. Workshopy se budou prodávat až na místě festivalu. Workshopy nejsou součástí vstupenky.

Můžu vstupenku prodat dál?

Ano můžete. Člověk, kterému prodáte vstupenku se bude identifikovat pomocí Vašeho jména a emailu. Jakmile se email a jméno jednou evidují, už nebude moct přijít někdo jiný na stejné údaje.

Workshopy

Jak se přihlásím na workshopy?

Na workshopy se bude přihlašovat přímo na místě festivalu. Bude pro to vyznačený prostor, který určitě nepřehlédnete.