Festival

V jakém jazyce bude festival?
Přednášejicí a většina účastníků budou z České republiky. Možná se objeví i někdo ze Slovenska, ale určitě se domluvíte. Není se čeho bát.
Kde budu moct zaparkovat?

Pár metrů od Hotelu Praha je centrální městské parkoviště, kde můžete svůj vůz zaparkovat. Případně v okruhu je dostatek parkovacích míst. 

Jaká je adresa konání?
Určitě nepřehlédnete krásnou budovu hotelu Praha. Adresa je Lidická 128/6, 741 01 Nový Jičín

Vstupenky

Můžu si koupit vstupenku na místě?

Je možné, že se všechny vyprodají předem na těchto stránkách. Doporučujeme si svojí vstupenku zajistit včas, protože nedokážeme zaručit, že ještě nějaké budou přímo na místě. Budeme o tom ale informovat na těchto stránkách. Do prostorů s vystavovateli se dostanete zdarma bez vstupenky. Vstupenka slouží pouze na přednášky.

Kdy dostanu vstupenku?

Místo pro výdej vstupenek bude viditelně označeno na místě konání v den akce. Stačí se prokázat svým emailem a jménem, které jste zadali při nákupu vstupenky. 

Jak se prokážu u vstupu, když nemám vstupenku?
Bude nám stačit, když nám řeknete Vaše jméno a emailovou adresu pomocí které jste udělali registraci. Nemusíte sebou nic brát. Jen si to zapamatujte a potom nám řekněte. U vstupu dostanete registrační set ve kterém bude také vstupenka, kterou se prokážete kdykoliv během festivalu.
Dostanu se na festival bez vstupenky?

Ano dostanete. Jedna část s vystavovateli bude otevřená pro úplně všechny a bude zdarma. Vstupenka je pro přístup do přednášek. 

Můžu vstupenku prodat dál?
Ano můžete. Člověk, kterému prodáte vstupenku se bude identifikovat pomocí Vašeho jména a emailu. Jakmile se email a jméno jednou evidují, už nebude moct přijít někdo jiný na stejné údaje.